За перший день Олег прочитав х сторінок, за другий – 25% від того, що прочитав з перший день, а

за третій 0,4 від того, що прочитав за перші два дні разом. Запишіть у вигляді виразу, скільки сторінок прочитав Олег за три дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Шушунов Пётр.

1-й день - х страниц

2-й день - 0,25х страниц (25% от 1-го дня)

3-й день - 0,4 · (х + 0,25х) = 0,4 · 1,25х = 0,5х страниц

Выражение: х + 0,25х + 0,5х = 1,75х (стр.) - прочитано за три дня

Ответ: 1,75х страниц за три дня.