сторони трикутника дорівнюють 13 см 14см і 15см .знайдіть медіану трикутника проведену до

найбільшої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольцов Вадим.

Ответ:

m=\frac{\sqrt{505}}{2} } cm

Объяснение:

m=\frac{1}{2} \sqrt{2a^{2}+2b^{2}-c^{2}}

где a = 13 cm, b = 14 cm, c = 15 cm

m=\frac{1}{2} \sqrt{2*13^{2}+2*14^{2}-15^{2}}\\\\m=\frac{1}{2} \sqrt{2*169+2*196-225}}\\\\m=\frac{1}{2} \sqrt{338+392-225}}\\\\m=\frac{1}{2} \sqrt{338+392-225}}\\\\m=\frac{\sqrt{505}}{2} } cm