Порівняйте значення виразів: а) (7 – 5)2 і 72 – 52; б) (10 : 2)3 і 103 : 23; в) 142 + 192 і 332;

г) 124 – 35 і 123 + 36.

Ответы на вопрос

Отвечает Kurbonmamadova Gulya.

Ответ:  а) (7 – 5)2=4< 72 – 52=20;

б) (10 : 2)3=5/3=1 2/3 < 103 : 23>4;

в) 142 + 192=334> 332;

г) 124 – 35=89< 123 + 36=159

Объяснение: