Виразіть із рівняння 2x + 5y 20 х через у і знайдіть два = які-небудь розв'язки цього рівняння.

Потрібно срочно ( Можна будь ласка розписати?)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхов Дима.

Решение:

2x + 5y = 20

1) Выразим х через у:

2x = 20 - 5у

х = 10 - 2,5у.

2) Если у = 2, то х = 10 - 2,5•2 = 5,

(5;2) - первое решение.

Если у = 4, то х = 10 - 2,5•4 = 0,

(0;4) - второе решение.

Если у = 0, то х = 10 - 2,5•0 = 10,

(10;0) - третье решение.