Скласти рівняння дотичної до параболи y=x2-6x+5 в точці з абцисою х=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Ибрагим.

Ответ:

y =  {x}^{2}  - 6x + 5 \\ x_0 = 4

f(x) = y(x_0) + y'(x_0)(x - x_0)

y(4) = 16 - 24 + 5 =  - 3

y '= 2x - 6

y'(4) = 8 - 6 = 2

f(x) =  - 3 + 2(x - 4) =  - 3 + 2x - 8 =  \\  = 2x - 11

- уравнение касательной