Скласти рівняння дотичної до параболи y =x2-6x +5,в точці з абцисою х =4​


Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Объяснение:

y=x^2-6x+5\ \ \ \ x_0=4\ \ \ \ \ y_k=?\\y_k=y(x_0)+y'(x_0)*(x-x_0)\\y(4)=4^2-6*4+5=16-24+5=-3.\\y'(x_0)=(x^2-6x+6)'=2x-6\\y'(4)=2*4-6=8-6=2.\ \ \ \ \Rightarrow\\y_k=-3+2*(x-4)=-3+2x-8=2x-11.

Ответ: yk=2x-11.