Відомо , що , x1 і x2- корені рівняння x²+12x+19=0.знайдіть значення виразу 3x1x2 -x1 -x2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная-Филиппова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

x²+12x+19=0

По теореме, обратной теореме Виета: х1+х2=-12; х1×х2=19.

Тогда,3x1x2 -x1 -x2=3x1x2 -(х1+х2)=3×19-(-12)=57+12=69;

Ответ: 69;