За ручку і 5 олівців заплатили 1грн 85коп, а за 3 такі самі ручки і 8 таких самих олівців - 4грн

64коп. Скільки коштує олівець та ручка (з обчислюваннями)

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайко Александр.

Объяснение:

ручка + 5 олівців = 1грн 85 коп

3ручки + 8 олівців = 4грн 64 коп

пусть ручка х, а олівець у, тоді:

х+5у=1,85 |×(-3)

3х+8у=4,64

-3х-15у=-5,55

3х+8у=4,64

складено рівняння:

-7у=-0.91

у=0.13 (13 коп)

х+5×0.13=1,85

х+0,65=1,85

х=1,2 (1грн 20 коп)

1 ручка коштує 1 грн 20 коп, 1 олівець 13 коп

( не поняла вопроса, сколько стоит 1 карандаш, а сколько 1 ручка? или сколько вместе,но вот:

1 ручка + 1 карандаш = 1 грн 20коп + 13 коп = 1 грн 33коп