Два поїзди одночасна виїхали з міста А в місто В. Швидкість першого поїзда на 10 км/год більша за

швидкість другого, тому перший поїзд приїхав у місто В на 2 год раніше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного поїзда, якщо відстань між містами становить 400 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Объяснение:

Якщо швидкість першого більше за швидкість другого на 10 км/год, то швидкість другого позначаємо як х км/год, а шв. першого як (х+10) км/год, тоді за формулою t=S/v маємо, що час першого дорівнює 400/(х+10) год, а другого 400/х год, так як перший приїхав на 2 год раніше, ніж другий, то другий їхав повільніше, тому від часу другого віднімаємо час першого і маємо 2. 400/х - 400/(х+10) = 2

Розв'язуємо рівняння виходить квадране з двома коренями 40 і - 50. Швидкість не може бути від'ємна, тому - 50 не задовольняє умову. Отже, швидкість другого поїзда 40 км/год, а швидкість першого 40+10=50км/год