Розв'язати біквадратне рівняння:х4-7х2 -18=0


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Софья.

Ответ:

x^4-7x^2-18=0\\\\t=x^2\geq 0\ \ ,\ \ \ \ t^2-7t-18=0\ \ ,\ \ t_1=-2\ ,\ t_2=9\ \ (teotema\ Vieta)\\\\t=9\geq 0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ x^2=9\ \ ,\ \ x=\pm 3\\\\Otvet:\ \ x_1=-3\ ,\ x_2=3\ .