Знайдіть суму n перших членів арифметичної прогресії,якщо a1=30,d=-3,n=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

Sn=2a1+d(n-1)/2 ×n= 60-15/2 × 6= 45×3=135