За 4 футбольних і з волейбольних м'ячі заплатили 200 грн. Після того, як футбольний м'яч подешевшав

на 20%, а волейбольний подорожчав на 10%, за один футбольний і один волейбольний м'ячі заплатили 50 грн. Якою була початкова ціна кожного м'яча

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.

Ответ:

1) 200:4=50 (грн)

2) 50:100•20=10 (грн)

3) 50:2=25(грн)- початковв ціна футбольного м'ча

4) 50•2=100 (грн) - початкова ціна волейбольного м'яча

Відповідь: початкова ціна волейбольного м'яча 100 грн, а футбольного 25 грн.

если можно, сделайте лучшим ответом :>