Матеріальна точка за першу секунду подолала відстань 4,5 м, а за кожну наступну - утричі більшу за

попередню. Яку відстань подолала точка за чотири секунди?

Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Индира.

Задачу можно записать в виде геометрической прогрессии.

b_{1}=4.5\\q=3\\S_{4}=?\\S_{4}=\frac{b_{1}(q^4-1)}{q-1}=\frac{4.5(81-1)}{3-1}=\frac{4.5*80}{2}= 180

Ответ: 180 метров.