Кулька, падаючи вниз, за першу секунду подолала 8 м, а за кожну наступну - на 3 м більше. Яку

відстань подолала кулька за п'яту секунду? З розв'язанням!! 100 БАЛІВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кавалюс Карина.

Ответ:

За першу секунду кулька подолала 8 м. За другу секунду вона подолає на 3 м більше, тобто на 8 + 3 = 11 м. За третю секунду вона подолає на 3 м більше, ніж за другу, тобто на 11 + 3 = 14 м. За четверту секунду вона подолає на 3 м більше, ніж за третю, тобто на 14 + 3 = 17 м. За п'яту секунду вона подолає на 3 м більше, ніж за четверту, тобто на 17 + 3 = 20 м.

Отже, кулька за п'яту секунду подолала 20 м.