Обчисліть 3а + 2б, якщо а (-2, 3) і б(-5, 6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.

Ответ:

(-16; 21)

Объяснение:

3a(-6; 9)

2b(-10; 12)

3a+2b=(-16; 21)

Отвечает Джунь Ангелина.

Відповідь:

3а + 2б

Пояснення:

а (-2, 3)

б(-5, 6)​

Нехай а = -2, б = -5, тоді

3 * (-2) + 2* (-5) = -6 + (-10) = -6 - 10 = -16

Нехай а = 3, б = 6, тоді

3 * 3 + 2* 6 = 9 + 12 = 21