Скільки коренв має рівняння 3x²-5x+2=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Александра.

3x² - 5x + 2 = 0

(a = 3, b = -5, c = 2)

D = b² - 4ac

D = (-5)²- 4*3*2 = 25 - 24 = 1

x₁ = (-b + √D)/2a = (5 + 1)/2*3 = 6/6 = 1

x₂ = (-b - √D)/2a = (5 - 1)/2*3 = 4/6 = 2/3 ≈ 0,67

Ответ: x₁ = 1, x₂ = 2/3 ≈ 0,67