Вкажіть, які з чисел є коренями квадратного тричлена 0,2х2 + 3x+ 10. (Виберіть тільки 2 правильні

відповіді) 5 - 10 -3 10 -5

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтмамутов Эрнест.

Ответ:

Объяснение:

0,2х2 + 3x+ 10   | * 5

x²+15x+50=0

Δ=225-200=25   ;   √Δ=5

x1=(-15-5)/2=-20/2=-10    ;  x2=(-15+5)/2=-10/2=-5

OTBET: (2)  i (5)