У коробці 50 білих кульок, 20 чорних, а решта - червоні. Скільки червоних кульок у коробці, якщо

ймовірність витягнути червону кульку становить 1/8?

Ответы на вопрос

Отвечает Семендяева Вика.

Объяснение:

Пусть количество красныx шариков в кробке равна х.    ⇒

P(A)=\frac{x}{50+20+x} =\frac{1}{8}\\8*x=1*(70+x) \\8x=70+x\\7x=70\ |:7\\x=10.

Ответ:  в кробке 10 красныx шариков.