В коробці 70 чорних, 20 білих, а решта блакитних кульок. Скільки блакитних кульок у коробці, якщо

ймовірність витягнути блакитну кульку становить 0,4?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маралбек Аида.

Ответ:

Объяснение:

черных = 70 ед

белых  20 ед

Пусть синих Х шаров

тогда всего шаров Х +70+20 = Х +90

Вероятность выпадения синего шара = Х / Х+90 = 0,4

тогда Х = 0,4 х + 36

0,6 х = 36

х = 36/0,6 = 60 шт-синих шаров.

Проверим

60/60+90 = 60/150 = 6/15 = 2/5 = 0,4 - верно

Отвечает Котова Полина.

Ответ:

Дано: кількість чорних кульок = 70, кількість білих кульок = 20, ймовірність витягнути блакитну кульку = 0,4

Ми можемо використати пропорцію для вирішення цього завдання. Ймовірність витягнути блакитну кульку дорівнює кількості блакитних кульок поділено на загальну кількість кульок в коробці.

Позначимо кількість блакитних кульок як "x".

Отже, ми маємо пропорцію:

Ймовірність витягнути блакитну кульку = Кількість блакитних кульок / Загальна кількість кульок

0,4 = x / (70 + 20 + x)

Тепер ми можемо розв'язати цю пропорцію для "x".

0,4(70 + 20 + x) = x (перемножимо обидві частини на (70 + 20 + x), щоб позбутися від знаменника)

28 + 8 + 0,4x = x (розподілимо 0,4 на обидві частини)

0,6x = 36 (віднімемо x від обох частин рівняння)

x = 36 / 0,6 = 60

Отже, кількість блакитних кульок в коробці становить 60.