Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що a1=8,1 і d=0,6.  Обчисли суму

перших одинадцяти членів арифметичної прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анюта.

Відповідь:

an=a1+(n-1)d

a11=8,1*6=48,6

S11=(8,1+48,6)

/2*11=311,85