Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 1, 1/3, 1/9, ... ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивасенко Ангелина.

Ответ:

S= b1/(1-q). q=1/3

S=1/(1-1/3)= 1/(2/3)=3/2= 1.5