Функцію задано формулою y=3x-4. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3;

2)Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює - 8

Ответы на вопрос

Отвечает Соболюк Валера.

Ответ:

1) y = 3*3−4 = 9-4=5

 y = 5

2) −8= 3x-4

  -3х=-4+8

  -3х=4

   х= -4/3

Объяснение: