за 3 години за течією і 2 годин проти течії човен проплив 280 км '. за 1 годину за течією і 3

години проти течії проплив 210 км'.знайти швидкість човна за течією і проти течіїї​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Елхан.

Ответ:

Скорость по течению 60 км/ч.

Скорость против течения 50 км/ч.

Объяснение:

Пусть x - скорость катера по течению, а y - скорость катера против течения, тогда составим систему уравнений:

\left \{ {{3x + 2y=280} \atop {x + 3y =210}} \right.\left \{ {{x =210 - 3y} \atop {3x +3y=280}} \right. ⇒ 3(210 - 3y) + 2y = 280

3(210 - 3y) + 2y = 280

630 - 9y + 2y = 280

630 - 7y = 280

7y = 350 |:7

y = 50 км/ч.

x = 210 - 3y = 210 - 3 * 50 = 210 - 150 = 60 км/ч.