Дано вибірку: 5; 8; 4; 5; 2; 6; 5; 4; 2 . Знайти Ії розмах, моду, медіану і середнє значення.

Побудувати полігон частот

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Настя.

Ответ:

Розмах: 6

Мода: 5

Медіана: 2

Середнє значення: 4,5

Полігон частот на фото.

Объяснение:

Розмах це різниця між найбільшими та найменшим значенням: 8-2=6

Мода це значення яке зустрічається найчастіше: 5 зустрічається 3 рази

Медіана це те значення що стоїть посередині: посередині у нас стоїть 2

Середнє значення це середнє арифметичне всіх чисел: (5+8+4+5+2+6+5+4+2)/9=41/9=4,5