Вкладник поклав на депозитний рахунок 5000 грн під 15% річних. Скільки грошей він матиме на рахунку

через 3 роки

Ответы на вопрос

Отвечает Голофаев Эдик.

Ответ:

S_{3} = 7604,375

Объяснение:

За формулою складних выдстоків:

S_{n} = (1 + \frac{p}{100} )^n * S

Де:

S_{n} - сума накопичень через n періодів.

p  - відсоткова ставка

S - початкова сума вкладень

n - кількість реінвестицій

n є N

S_{3} = (1 + \frac{15}{100} )^3 * 5000 = 1,520875 * 5000 = 7604,375