Знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції у=4х - 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чертков Дима.

y=4x-2 \\ \\ y=4\cdot 0 -2 =0-2=-2 \\ \\ 4x-2=0 \\ \\ 4x=2 \\ \\ x=\frac{2}{4} \\ \\ x=\frac{1}{2} \\ \\ x=0,5 \\ \\ (0,5; \  0); \ \ \ (0; \ -2)