Відомо, що х1 і х2 - корені рівняння 2х2 -7х -13 =0. Не розв'язуючи рівняння , знайдіть значення

виразу х1 *х2 - 4х1 - 4х2 СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

-20.5

Объяснение:

2x²-7x-13=0 | :2

x²-3.5x-6.5=0

x1+x2=3.5; x1*x2=-6.5 | наслідок з теореми Вієта.

x1*x2-4x1-4x2=x1*x2-4*(x1+x2)=-6.5-14=-20.5