Знайдіть знаменник геометричної прогресії, у якої b4=6; b6=54. Відповідь: q=


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Диана.

Ответ:

q= 3

Объяснение:

b5^2= b4×b6

b5^2= 6×54=324

b5=√324=18

q= 18÷6= 3