Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії,перший член якої дорівнює 8, а різниця дорівнює 0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Алексей.

a₁ = 8        d = 0,5

a₅ = a₁ + 4d = 8 + 4 * 0,5 = 8 + 2 = 10

a₅ = 10

Отвечает Лосев Богдан.

Ответ: а5=8+4*0,5=8+2=10.

Объяснение: