Токар виточив 42 заготівки, що становить 6/7 усіх заготовок. Скільки заготовок залишилося виточити

токарю?

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Ответ:

Объяснение:

42 заготовки - 6/7

Х заготовок - 1/7

Х=(42*1/7):6/7=6*7/6=7 заготовок осталось выточить