токар та його учень повинні були виготовити за день 80 деталей. завдяки тому що токар перевиконав

план на 20%, а учень на 10%, вони виготовили 94 деталі. скільки деталей за планом повинен був виконати за день токар, а скільки учень

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.
Нехай х і у деталей збиралися виготовити токар і учень за планом. Тоді х + у = 80. Знаючи, що токар перевиконав план на 20%, а учень на 10% і за все вони виготовили 94 деталі, складемо і вирішимо рівняння.
х + 0,2х + у + 0,1у = 94
1.2x+1,1y=94
0,1y+80+8=94
y=60 деталей за планом повинен був зробити токар
80-60=20 деталей за планом повинен був зробити учень
Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

Объяснение:

Нехай за планом токар мав виготовити х дет . , а  його учень у дет .

Система рівнянь :  { x + y = 80 ,                   { y = 80 - x ,

                                 { 1,2x + 1,1y = 94 ;   ⇒     { 1,2x + 1,1 ( 80 - x ) = 94 ;  

1,2x + 1,1 ( 80 - x ) = 94 ;

1,2x + 88 - 1,1x = 94 ;

1,2x - 1,1x = 94 - 88  ;

0,1x = 6 ;

x = 60  ;             y = 80 - x = 80 - 60 = 20 .

В - дь : токар за планом повинен був виготовити за день 60 деталей , а  учень  20 деталей .