Скільки коренів має рівняння 3х²+3х+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.

Немає розв'язків, бо дискримінант від'ємний

D=b²-4ac=9-4*3*1=-3

Відміть будь ласка як кращу відповідь

Отвечает Мошанов Данил.

Ответ:

Объяснение:

3x²+3x+1=0

D=9-4*3=-3

D<0

действительных корней нет