Точка М належить відрізку АВ і ділить його у відношенні 1 : 2, рахуючи від точки А. Знайдіть

координаты точки В, якщо А(4;-6;0), М(3;-2;-3) 45 баллов10 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.

Відповідь: B (1; 6; -9)

Пояснення: все обраховується за загальною формулою х=(х1+Л*х2)/(1+Л), де Л (лямбда) - співвідношення. Формула щодо y та z така ж сама.

1.  3=\frac{4+\frac{1}{2}*x}{1+\frac{1}{2} } \\x=1

2. -2=\frac{-6+\frac{1}{2}y}{1+\frac{1}{2}} \\y=6

3. -3=\frac{0+\frac{1}{2}z}{1+\frac{1}{2}}\\z=-9

Отже, координати точки В (1; 6; -9)