Для функції y=x² знайдіть значення y, яке відповідає x = 3; -4​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кира.

Объяснение:

y=3²

y=9

y=0x+9

y=0x+9,m=0

y=0x+9,m=0,b=9

y=-4²

y=-16

y=0x-16

y=0x+(-16)

y=0x+(-16),m=0

y=0x+(-16),m=0,b=-16