Обчисліть значення виразу √12 * √3​


Ответы на вопрос

Отвечает Пай Маргарита.

Ответ:

6

Объяснение:

\sqrt{12} *\sqrt{3}=\sqrt{4*3}*\sqrt{3} = 2\sqrt{3} *\sqrt{3} = 2(\sqrt{3})^{2} = 2*3=6

Отвечает Заря Артём.

Ответ:

√12*√3=√12*3=√36=6

Объяснение:

записуємо 12 і 3 під один корінь переможуємо виходить 36. 6*6=36 тому √36=6

Удачі)