Точка м середина відрізка ав знайдіть координати точки в,якщо а (-3;8;5) м (-5:4;-4


Ответы на вопрос

Отвечает Ведров Максим.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб знайти середину відрізка треба сумму відповідних координат кінців відпізка поділити на 2.

М(-5;4;-4), А(-3;8;5)

В : х= 2(-5)-(-3)= -7

у= 2×4-8=0

z= 2×(-4)-5= -13

B(-7;0;-13)