Срочно помогите !!! Маємо точки A(2;8) і B(6;2). Знайди координати точок C і D, якщо відомо, що

точка B — середина відрізка AC, а точка D — середина відрізка BC.

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Ирина.

Ответ:

C(10;-4); D(8;-1)

Объяснение:

координати точки С(х;у):

2 + х = 6*2; х = 10;

8 + y = 2 * 2; y = -4

C(10;-4)

координати точки D(х;у):

x = (6+10)/2 ; x =8

y = (2-4)/2; y = -1

D(8;-1)

Отвечает Воробьева Кристина.

Объяснение:

Точка с (10;-4)

Точка d (8;-1)