Порошок заліза добавили у розчин соляної кислоти, масою 52 г з масовою часткою HCl - 10%. Обчисли

об'єм водню(н.у.), що виділився.​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков'злой Максим.

Ответ: 1,568 л

Объяснение:

m (HCl) = 52 * 0,1 = 5,2 г

n (HCl) = 0,14 моль (примерно)

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

n (H2) = 0,14 / 2 = 0,07 моль  

V (H2) = 0,07 * 22,4 = 1,568 л