Максим запропонував учням своєї школи зібрав макулатури і здати на переробку , бо 1 тонна

макулатури може зберегти 18 дерев. Скільки кілограмів макулатури зібрали школярі, якщо вони зберегли 27 дерев​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Андрей.

Ответ:

1500 кг

Пошаговое объяснение:

1000 кг макулатури ----- 18 дерев

х    кг    макулатури ------ 27 дерев

х=1000*27:18=1500 (кг)

Отвечает Смоляр Максим.

Ответ:

1500кг

Пошаговое объяснение:

1)27/18=1,5(т)-зібрали діти макулатури.

2)1т=1000кг

3)1000*1,5=1500(кг)-зібрали діти макулатури.