4. Три шостих класи зібрали 210 кг макулатури. 6-А зібрав 3/7 загальної кiлькостi макулатури, 6-Б

зібрав 70% від того, що зібрав 6-А, решту зібрав 6-В клас. Скільки макулатури зібрав кожен клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

Ответ:

90. 63 и 57

Пошаговое объяснение:

6а собрал: 3/7*210=90

6 б: 90*70%=63

6в: 210-90-63=57