зона відпочинку на пляжі має площу 240м в квадраті.Її поділили на волейбольний Майдан і зону для

глядачів у відношенні 5:3 знайти площу волейбольного майдану​

Ответы на вопрос

Отвечает Ориняк Арина.

Объяснение:

5х- площа волейбольного майдану

3х- площа зони для глядачів

5х+3х=240м²

8х=240м²

х=240/8

х=30

5х=5×3=150м²

Відповідь:150м²