Знайдіть суму членів арифметичної прогресії an якщо а1 = -8 d = 6 m = 24


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницька Віка.

a_{1} =-8\\\\d=6\\\\n=24\\\\S_{24}=\frac{2a_{1}+23d }{2}*24=(2a_{1}+23d)*12=(-16+23*6)*12=(-16+138)*12=\\\\=122*12=1464\\\\\boxed{S_{24}=1464}