При яких значеннях b і c точка A(2; -1)є вершиною параболи y=2x²+bx+c


Ответы на вопрос

Отвечает Онласынбек Ерасыл.

Ответ:

b=8, c=-25

Объяснение:

Координати вершини параболи (х; у) визначаються за формулою х=-b/2a, щоб знайти у треба підставити х в рівняння параболи.

Значення х = 2, у = -1, підставляємо в формули з знаходимо b i c.

x=-b/2a=-b/2×2=-b/4, тобто -2=-b/4, b=8

y=2×2²+8×2+c, -1=2×2²+8×2+c, c=-1-2×4-8×2=-1-8-16=-25