. Спростити вираз і знайти його значення 36xy + 48x-3y - 4, якщо x=-0,2;1у = 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Титаренко Вероника.

Відповідь:

-17

Пояснення:

36xy + 48x-3y - 4=3y(12x-1)+4(12x-1)=(3y+4)(12x-1), якщо  x=-0,2;у = 1/3

​то (3*1/3+4)(12*(-0,2)-1)=5*(-3,4)=-17