Що відповідає умові задачі: знайти чотири послідовних цілих чис-ла, якщо добуток третього та

четвер-того чисел на 2 більший від добуткупершого і другого чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Владимир.

Нехай х - перше число,  х+1  - друге число,   х + 2 - третє число,    х+3  - четверте число.  Тоді за умовою

(х+3)(х+2) - х(х+1) = 2.

х²+2х+3х+6-х²-х=2

4х=-4

х=-1 (перше число)

-1+1=0 (друге число)

-1+2=1 (третє число)

-1+3=2 (четверте число)