Який шлях проходить за 3 години кінець хвилинної стрілки, довжина якої дорівнює7, 5 см? Срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиз Хазал.

Ответ: путь равен 2*2*pi*R=4*pi*7,5=30*pi см.

Объяснение: