Впишіть пропущений одночлен так, щоб одержати тотожність: (-8x 3 y 2 ) · (?) = - 0,16x 4 y 3 z.


Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Давид.

Ответ:

85-5=80

8+3+2=13

0,16+4+3=0,23

13+0,23=0,36