Знайдіть відстань між точками: В1 (3; 4; 0) і В2 ( 3; -1; 2) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Стриженюк Саша.

Ответ:

\sqrt{29}

Объяснение:

X(x_1;y_1;z_1), Y(x_2;y_2;x_2)

d=XY=\sqrt{(x_1-x_2)^2+(y_1-y_2)^2+(z_1-z_2)^2}

B_1B_2=\sqrt{(3-3)^2+(4-(-1))^2+(0-2)^2}=

=\sqrt{0^2+5^2+(-2)^2}=\sqrt{0+25+4}=\sqrt{29}