Спростіть вираз 12(2 - 3р) + 35р - 9 (р +1) і знайдіть його значення, якщо р = 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

-5

Объяснение:

12(2-3p)+35p-9(p+1)=24-36p+35p-9p-9=15-10p

если p=2, то 15-10p=15-10\cdot2=15-20=-5