Знайти значення похідної функції у = 1- х2 в точці х0=1 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Савинкин Эрнест.

Ответ: -2

Объяснение:

y(x)=1-x^2\\y'(x)=(1-x^2)'=(1)'-(x^2)'=0-2*x^{2-1}=-2x\\y'(x_0)=y'(1)=-2*1=-2